Ekibimiz

Oğuz Kutlu

Genel Müdür

Almanyada turizm sektöründe 25 yıldan fazla iş yönetimi tecrübesine sahiptir. Turizm işletmeciliği ve yönetimi konusunda Türkiye’de ve Almanya’da eğitim almıştır. Halen Rusya’da stratejik yönetim konusunda da eğitimine devam etmektedir.

Tel: +7 962 301 34 25

Email: info@kutlueducation.com

Email: oguzkutlu@kutlueducation.com

 

Melahat Kutlu

Yönetim ve Operasyonlar Danışmanı – Avrupa Koordinatörü

Stratejik Yönetim ve Planlama uzmanı olarak serbest danışmanlık hizmeti vermektedir. Devlet Planlama Teşkilatı ve Kalkınma Bakanlığında ki 30 yıllık çalışma hayatında genellikle AB finansmanlı program ve projelerin geliştirilmesi ve yönetimi konusunda rol almıştır. Uluslararası iletişim ve koordinasyon boyutu olan söz konusu kapasite geliştirme program ve projelerinin içeriğinde kapsamlı eğitimler de yer almıştır.
Ms. Kutlu Fizik Mühendisliği eğitimiyle birlikte İngiltere de Avrupa Çalışmaları ve Hollanda da Kalkınma Çalışmaları alanlarında yüksek lisans eğitimleri almıştır.

 

Tel: +90 533 560 47 80

Email: melakutlu@kutlueducation.com

 

Asım Ulusoy

İşgücü Geliştirme ve Eğitim Danışmanı – Türkiye Koordinatörü

Turizm otelcilik ve turizm yönetimi almış olup, turizm sektörünün çeşitli kademelerinde yöneticilik ve danışmanlık yapmıştır. Ön büro yönetiminden başlayan kariyerinde önemli turizm kurumlarının eğitim bölümlerinin yönetimi, AB finansmanlı eğitim projeleriyle birlikte eğiticilerin ve yöneticilerin eğitimi projelerindeki çalışmaları yer almaktadır.

 

Tel: +90 532 648 85 20

Email: asim@kutlueducation.com

    Daha Fazla