ATC Language Schools

ATC Language Schools 45 Yılı aşan tecrübesi ile İrlanda’nın en prestijli dil okulları arasında yer almaktadır. İrlanda’da başkent Dublin ve Bray’de,  olmak üzere 2 farklı şehirde hizmet vermekte olan ATC Language Schools, ELT, Quality English, ve ALTO onaylıdır. MEI (Marketing English in Ireland ) kurucu üyelerinden olan okul, ayrıca sınırlı sayıda okulun sahip olduğu EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services) akreditasyonuna da sahiptir.
Kurulduğu günden bu yana dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim veren ATC Language Schools, dil eğitimde önemli olan çok farklı ülkelerden öğrencileri bir araya getirme alanında son derece başarılıdır. Yaz okullarından genç yetişkin ve yetişkin programlarına geniş bir yaş aralığına dönük programlar sunan okul konaklama için de aile yanı ve yurt konaklama seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır. 
Alanında uzman eğitim kadrosu ile çağdaş ve modern sınıflarda eğitim görebileceğiniz okulda dersler teknoloji yardımı ile interaktif şekilde yapılmaktadır. Okula kayıt olduğunuzda sizin için oluşturulan online portal üyeliği ile öğretmenlerinizin sizinle ilgili geri dönüşlerine ulaşıp hem gelişiminizi takip edebilir hem de tekrar ve ekstra çalışma amaçlı kaynaklar ile akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 
Dublin’in kalbi olarak nitelendirebileceğimiz merkezi bir konumda olan ATC Dublin’de öğretim gören öğrenciler sabah programlarına ilave olarak öğleden sonraları  ücretsiz olarak “Dinleme ve Konuşma”, “İş İngilizcesi” ve “Telaffuz” derslerine katılabilirler. ATC Language Schools’da eğitim gördüğünüz süre boyunca dersler dışında hafta içi ve hafta sonu organize edilen bir çok etkinliğe katılıp, sınıfta öğrendiğiniz İngilizcenizi gerçek hayatta da geliştirme şansına sahip olursunuz. Hafta sonları düzenlenen geziler ile de İrlanda’nın eşsiz güzelliklerini yeni arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz.
11-17 yaş aralığındaki öğrenciler için 9 farklı merkezde Yaz Okulu programları olan ATC Language Schools farklı ihtiyaçlar için farklı programlar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler aile yanında konaklayabilecekleri gibi paylaşımlı ya da özel odalarda konaklayabilecekleri yurt imkanlarına da sahiptir. Tüm programlarda ders dışı aktivite ve geziler ile özel organizasyonlarla öğrencilerin tam bir dil tecrübesi yaşamaları sağlanmaktadır. Yaz okullarına grup olarak katılım sağlanabileceği gibi bireysel olarak da kayıt yapılabilmekte ve bu şekilde programlara dahil olan öğrencilere de onlar ile özel olarak ilgilenen grup liderleri atanmaktadır.
Programlar:
General English (15/20 Hours per week)
Intensive English (26 Hours per week)Exam Courses- B2 First Certificate- Advance- IELTS – TOEICIndividual TuitionTeachers TrainingJunior Year Round and Summer Programmes